Воспитательная работаОбъявления

Бүгін, Қазақтың ұлы жазушысы, қоғам қайраткері, ғұлама ғалым, Қазақстан ғылым академиясының академигі , филология ғылымдарының докторы, профессор, Қазақ КСР-нің еңбек сіңірген ғылым қайраткері Мұхтар Омарханұлы Әуезовтың туған күні.
Айтулы мереке жыл сайын аталып өтеді. М.О.Әуезов атындағы педогогикалық колледжінде туған күн иесіне арналған лездеме өтті.
Мұхтар әуезов ескерткішіне гүл шоқтарын қою құрметі 2017-2018 оқу жылындағы оқу-тәрбие үрдісінде жоғары көрсеткіш көрсеткен «Ағылшын тілі» бірлестігіне берілді.
Колледждің талантты студенттері М.Әуезовтің «Қарагөз» драмасынан үзінді көрсетіп, ақындар жүрек жарды жырларын арнады, хормен ән шырқалды.
Шара соңында, ф.ғ.к., кандидаты, Ы. Алтынсарин төсбелгісінің иегері, ҚР Білім беру құрметті қыметкері, колледж директоры Жанаева Шаған Алдамжарқызы «Әуезов сыны» байқауының жеңімпаздарын марапаттады..